Dystrybuujemy produkty takich producentów jak:

Produkty marki SADKI® w regionie Pomorza i Kujaw znane i cenne są już od ponad 40 lat. W województwie kujawsko-pomorskim, wyroby marki SADKI® zajmują niekwestionowaną pozycję lidera w branży przetworów owocowo-warzywnych.

Na rynku krajowym działamy poprzez pracę naszych kierowników rejonów sprzedaży, współpracujących bezpośrednio z naszymi klientami. Mają oni za zadanie wspieranie działalności handlowej naszych odbiorców, opiekę nad naszymi klientami oraz promocję produktów. SADKI. Przedstawiciele naszej firmy to grono przeszkolonych pracowników, potrafiących sprawnie realizować wyznaczone cele, gotowych służyć profesjonalnym doradztwem w zakresie oferty handlowej SADKI.

Na rynku sprzedażowym Polski północnej, przedsiębiorstwo SADKI zajmuje się również dystrybucją innych wyrobów spożywczych, renomowanych polskich producentów. Działalność hurtowa SADKI koncentruje się na kompleksowej obsłudze docierającej z ofertą handlową do naszych klientów.

SADKI współpracuje z licznym gronem odbiorców na terenie całego kraju. Sprzedaż na rynku ogólnopolskim realizowana jest poprzez współpracę
z krajowymi dystrybutorami artykułów spożywczych oraz ogólnopolskimi sieciami handlowymi. Dla naszych najlepszych odbiorców gotowi jesteśmy modyfikować receptury oraz gramatury naszych produktów, tak aby mogły one trafiać w różne oczekiwania szerokiej rzeszy konsumentów

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: sadki@sadki.com.pl