Szanowni Państwo,

Przedsiębiorstwo SADKI ® jest firmą powstałą w 1993 roku, kontynuującą świetne tradycje przetwórni w Sadkach. Podstawową działalnością firmy jest produkcja i dystrybucja przetworów owocowych i warzywnych pakowanych w szklane słoje.
Do grona najbardziej popularnych produktów marki SADKI ® zaliczyć można ogórki konserwowe i kwaszone, kapustę kwaszoną, buraczki konserwowe, sałatki warzywne, dżemy, powidła, marmolady i kompoty.

Zakup produktów marki SADKI ® gwarantuje nabycie wyrobów najwyższej jakości. Warzywa i owoce używane do produkcji przetworów marki SADKI ® pochodzą z własnych sadów oraz upraw leżących na żyznych glebach wzdłuż rzeki Noteć. Środowisko w jakim przychodzi im wzrastać i rozwijać się każdego roku powoduje, że nasze produkty są naturalne, bez dodatków konserwantów chemicznych i wyjątkowo smaczne. Posiadany przez SADKI ® system kontroli HACCP gwarantuje stałą, niezmienną jakość produktów. System HACCP zapewnienia bezpieczeństwo żywności oraz ochronę zdrowia konsumenta.
Ideą firmy jest dążenie do oferowania towaru produkowanego według najwyższych standardów i sprzedaż tych wyrobów po atrakcyjnych cenach producenta. Większość rodzimych produktów wytwarzana jest zgodnie z wytycznymi Polskich Norm Jakościowych (PN). Na szczególną uwagę w ofercie wyrobów marki SADKI ® zasługują ogórki konserwowe ze specjalnie skomponowanym zestawem dodatków warzyw i przypraw, kapusta kwaszona wytwarzana według tradycyjnej receptury oraz pierwsza w Polsce sałatka warzywno – owocowa z dodatkiem ananasów i rodzynek.

Dzięki doświadczonej oraz otwartej kadrze zarządzającej, oraz starannie dobranej grupie pracowników SADKI ® stało się prężną, dynamiczną firmą o znakomitej organizacji. Zadowolenie naszych Klientów to konsekwencja wysiłków całej załogi. Sprawnie reagujemy na nowe, wciąż rosnące potrzeby rynku. Nasze produkty cenione są za wysoką jakość w Australii, Kanadzie, USA i Wielkiej Brytanii oraz na rynku skandynawskim.

Własne zaplecze transportowe zapewnia nam możliwość skutecznej realizacji zamówień o dowolnym czasie i w dowolnym miejscu całego kraju. Dzięki dużej elastyczności oraz ciągłemu poszukiwaniu nowych rozwiązań, udało nam się stworzyć silne przedsiębiorstwo rozumiejące potrzeby klientów.

Przedsiębiorstwo SADKI ® zainteresowane jest każdą formą współpracy przynoszącej korzyści obu stronom transakcji. Chcąc dzielić się z Państwem radością spożywania naszych produktów oraz zadowoleniem z satysfakcji naszych konsumentów, zapraszamy zainteresowanych do współpracy, gwarantując sprawną obsługę oraz wsparcie sprzedaży.


Prezes Zarządu